Péntek, 2024.Ápr.19, 11:05 PM
Emergency4 DebrecenMod
Főoldal | Regisztráció | Belépés Üdvözöllek Vendég | RSS
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: NelsonSilve, balzolt007  
Fórum » DEBRECEN MOD » Az oldalhoz kapcsolódó témák » DEBRECEN MOD (DEBRECEN MOD)
DEBRECEN MOD
balzolt007Dátum: Hétfő, 2010.Dec.20, 9:39 PM | Üzenet # 1
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
DEBRECEN MOD, minden, ami érdekes biggrin
Ide várjuk az oldallal és a mod-dal kapcsolatos észrevételeket, problémákat, az ötleteket a fejlődéshez
Csatolmányok: 4815546.jpg (34.4 Kb)


 
MatizosDátum: Szerda, 2012.Máj.16, 11:41 AM | Üzenet # 21
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok! Valaki kérem segítsen nekem! modinstalerrel szeretnék játszani a moddal!! Ha bemásolom a mappát, akkor nem történik semmi. : sad weep
 
balzolt007Dátum: Csütörtök, 2012.Máj.17, 1:59 PM | Üzenet # 22
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Matizos, olvass kicsit vissza a témában! Mod Installerrel NEM lehet és nem is lehetlesz telepíteni a Debrecen Mod-ot!
Mellesleg Mod installerrel nem is lehet "játszani a módot", max telepíteni
Kicsomagolás után ügyelj arra, hogy a mappa, amibe beraktad, mods/DEBRECENMOD 2012 elérésü legyen, nem pedig mods/DEBRECENMOD 2012/DEBRECENMOD 2012! butcher


 
SusiDátum: Vasárnap, 2012.Júl.29, 4:46 PM | Üzenet # 23
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A deluxe modot honnan tudom letölteni, mert kéne az új mentős Crafter!
 
balzolt007Dátum: Vasárnap, 2012.Júl.29, 5:20 PM | Üzenet # 24
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Susi, az új Crafter a Debrecen Mod következő részében érkezik, amivel még van egy kis munka (egységek ikonjai, járőrözési utak optimalizálása), addig nem lehet letölteni apple Az alapmodelt megtalálod az emergency-forum.de oldalon többféle kivitelben.

 
SusiDátum: Szombat, 2012.Aug.18, 8:22 PM | Üzenet # 25
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Tudna nekem valaki segíteni hogy a fényhidakat és a villogókat hogy lehet a kocsikra rá varázsolni?
 
balzolt007Dátum: Vasárnap, 2012.Aug.19, 8:50 AM | Üzenet # 26
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Susi, keress meg MSN/WLM-ben(megtalálod itt a profilomban) és segítek smile

 
SusiDátum: Szerda, 2012.Aug.22, 10:31 AM | Üzenet # 27
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
balzolt007, Rendben köszönöm! biggrin
 
ZsugorDátum: Péntek, 2012.Okt.19, 11:31 AM | Üzenet # 28
Őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szia!
Letöltöttem a 2012 Beta verziót (ami ismételten nagyon jó lett,köszönet érte!!! )de valamiért nálam megmaradtak ugyanazok a problémák,mint a régebbinél.A hídon elakad egy autó mindig.Ezenkívül a hídnak azon a pontján a motoros rendőrök is sorra megakadnak.
Volt olyan eset,hogy forgalmat irányíttattam a motoros rendőrrel a másik hídnál,de valamiért az bement alá egyenesen a vízbe,ahonnan természetesen utána nem jött ki.
Lenne még olyan kérdésem,hogy amennyiben vegyi katasztrófa történik,melyik autóval lehet az embereket "vegymentesíteni",mert sem a teherautóban sem a sprinterben nem tudom ezt megtenni.Előre is nagyon köszönöm a segítségedet!

Hozzáadva (2012.Okt.19, 11:31 AM)
---------------------------------------------
Érdeklődnék,hogy valaki nem tudja-e a megoldást arra,hogy miért nem jelenik meg teljes képernyőn laptopon az Em4 delux?Intel HD Graphics 4000 kártya van a gépben,esetlegesen ez lehet vele a baj?Mikor elindítom a játékot és kis képernyőn jelenik meg a jármű kiválasztásánál csak egy fehér "kocka" van.

 
balzolt007Dátum: Vasárnap, 2012.Okt.28, 1:10 PM | Üzenet # 29
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Zsugor, a Debrecen Mod néha olyan, mint egy csacsi. Makacskodik. Ami másutt működik, az itt nem feltétlenül fog. Dolgozom a problémák javításán. A hídnál elakadás mellesleg meg volt említve a mod leírásánál is, mint ismert hiba, csak el kellett volna olvasni. (a patch-ban már javítva lesz) dry

 
ZsugorDátum: Vasárnap, 2012.Okt.28, 4:21 PM | Üzenet # 30
Őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szia!
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!
Elolvastam a leírást!Sőt még a decon-os részt is "beszéltük" már pár üzenettel ezelőtt,valamint azt a problémámat is,hogy nem tudják eldobni a fénygránátot a beavatkozósok.Ezt szerettem volna megtudni,hogy másnak is vannak-e még ilyen problémái ebben az újabb részben is.Bocsánatodat kérem ha tolakodó,esetleg sértő volt az előző üzenetem("el kellett volna olvasni") nem állt szándékomban kötekedni veled.Kiváltképpen,hogy nagyra becsülöm a tudásotokat és azt a rengeteg munkát,amit a mod elkészítésébe öltetek!
 
balzolt007Dátum: Vasárnap, 2012.Okt.28, 4:53 PM | Üzenet # 31
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Zsugor, mint írtam, a Debrecen Mod egy "fura teremtés". Ami másutt megy gond nélkül (pl némely parancs ikonja, a gránát dobás, vagy a fertőtlenítés) itt nem akar. A problémák nagyjáról tudok, ezért is lettek jelezve a leírásnál, mivel általános jellegűek.
Nem vettem tolakodónak, sértőnek az üzeneted, csak már néha engem is idegesít, hogy a félórás töltögetések és két percnyi játék után mehetek ki tovább keresni a hibaforrást, ha nem az volt, amire gondoltam. Én kérek elnézést, ha kicsit durván fogalmaztam. oops


 
ZsugorDátum: Vasárnap, 2012.Okt.28, 6:00 PM | Üzenet # 32
Őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jó lenne,ha tudnék neked segíteni a játék hibáinak megoldásában,de sajnos nem igazán értek hozzá.Írtad a félórás töltést az előző üzenetedben.Nekem is kicsit sokára tölti be (más modokkal egyetemben),erre is azt hittem,hogy a gépem hibája,de ezek szerint általános probléma.Egyébként nagyon szép,jól kidolgozott lett az új eset kocsi!Alig várom,hogy "kipróbálhassuk"!:)
 
balzolt007Dátum: Vasárnap, 2012.Okt.28, 8:07 PM | Üzenet # 33
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Ha minden szép, akkor a tapasszal fog érkezni doctor

 
ZsugorDátum: Vasárnap, 2012.Okt.28, 9:00 PM | Üzenet # 34
Őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Tapasszal vagy tavasszal?:D
 
balzolt007Dátum: Vasárnap, 2012.Okt.28, 9:50 PM | Üzenet # 35
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Tapasszal és nem tavasszal. Ha nem jön közbe semmi, még idén novemberben, max 2 hét múlva. A javított, módosított részletek listáját hamarosan közzéteszem az oldalon happy

 
ZsugorDátum: Hétfő, 2012.Okt.29, 0:28 AM | Üzenet # 36
Őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Erre igazából csak annyit tudnék mondani,azaz írni: ISTEN VAGY! biggrin
 
galantDátum: Hétfő, 2013.Jan.14, 1:45 PM | Üzenet # 37
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hey i don't know if this is the place to post, but is there an english translation available for Debrecen 2012?

Az üzenetet módosította: galant - Hétfő, 2013.Jan.14, 2:41 PM
 
balzolt007Dátum: Hétfő, 2013.Jan.14, 4:48 PM | Üzenet # 38
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
galant, if you have any version of LA or NY mod (or any other mod which has English translation), copy the files (command.xml, gui.xml, etc.) from the Lang folder to the Debrecen's Lang\en folder and overwrite the files. It will help a bit.

For the current version not available any official translation, cause it's mostly a beta released to Hungarian users for discovering bugs.


 
galantDátum: Hétfő, 2013.Jan.14, 4:51 PM | Üzenet # 39
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 7
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
OK smile i'll try it! Quick question, will there be a Translation of the mod in the official release?

EDIT: Just so you know the scripts to call the ambulances are not working.


Az üzenetet módosította: galant - Hétfő, 2013.Jan.14, 6:43 PM
 
balzolt007Dátum: Hétfő, 2013.Jan.14, 10:52 PM | Üzenet # 40
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
The official release will have translation anyway. I recommend you to play with the original map (less bugs on that after installation of patch).

In mod yet works the basic call of the units, ambulances too. Now we are trying to make a alarm system for units, but i don't know when it will work. We have really big troubles with the parking of the units wacko


 
Fórum » DEBRECEN MOD » Az oldalhoz kapcsolódó témák » DEBRECEN MOD (DEBRECEN MOD)
Keresés:

Copyright NelsonSilve & balzolt007 © 2024