Kedd, 2024.Már.19, 2:58 AM
Emergency4 DebrecenMod
Főoldal | Regisztráció | Belépés Üdvözöllek Vendég | RSS
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: NelsonSilve, balzolt007  
Fórum » DEBRECEN MOD » Az oldalhoz kapcsolódó témák » DEBRECEN MOD (DEBRECEN MOD)
DEBRECEN MOD
balzolt007Dátum: Hétfő, 2010.Dec.20, 9:39 PM | Üzenet # 1
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
DEBRECEN MOD, minden, ami érdekes biggrin
Ide várjuk az oldallal és a mod-dal kapcsolatos észrevételeket, problémákat, az ötleteket a fejlődéshez
Csatolmányok: 4815546.jpg (34.4 Kb)


 
policeDátum: Szombat, 2011.Júl.09, 2:12 PM | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Üdv
Az eddigi legjobb magyar mód biggrin
Szedjétek bátran, megéri
 
FarekDátum: Kedd, 2011.Júl.19, 12:16 PM | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Üdv!
Nem tudom milyen hibákról tudtok , ezért leírom a tapasztalatomat.Persze tuti hogy hülye vagyok és 1-2 dologra nem jöttem rá biggrin .Az egyik rendőrségi páncélos terepjáró csak hozza a kommandósokat , vissza már nem engedi szállni őket.
Nem tudok pirotechnikust egyik tűzszerér autóval sem helyszínre küldeni illetve nem tudok semmit csinálni a bombával.A decon-os kocsikba nem tudok fertőzöttet rakni sőt senkit.
Ezeket is megoldom : a rendőrök maradnak utcán biggrin
Bomba robban és lesz mit oltani biggrin
Fertőzés csak egyszer volt de akkor meg pont ki kiellett lépnem
Nagyon jó a mod és gratula a készítőknek!!!
További jó game-lést!
 
balzolt007Dátum: Vasárnap, 2011.Júl.24, 2:01 PM | Üzenet # 4
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Quote (Farek)
Nem tudok pirotechnikust egyik tűzszerér autóval sem helyszínre küldeni illetve nem tudok semmit csinálni a bombával.A decon-os kocsikba nem tudok fertőzöttet rakni sőt senkit.


A tűzszerész kocsival érkező kommandóst kell tűzszerésznek beöltöztetni, ehhez hasonlóan meg a tűzoltót pedig vegyvédelmisnek kell beöltöztetni (a sprinter műszaki-mentőben van ruházat felszerelés). A tűzszerészt vissza kell váltani kommandóssá, ha azt akarod, h visszamenjen a bázisra dry


 
FarekDátum: Vasárnap, 2011.Júl.24, 2:47 PM | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszönöm a választ!
 
NelsonSilveDátum: Hétfő, 2011.Aug.01, 10:50 AM | Üzenet # 6
Debrecen mod készítője
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 94
Kitüntetések: 3
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Quote (Farek)
Köszönöm a választ!


nincs mit smile


 
SheriffDátum: Vasárnap, 2011.Okt.16, 10:18 PM | Üzenet # 7
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!
Letöltöttem a módot, de nem találom az ".e4mod" fájlt, és enélkül nem tudom installálni.
Tudtok valami megoldást erre a problémára?

Előre is köszi!!!

Hozzáadva (2011.Okt.16, 10:18 PM)
---------------------------------------------
A probléma megoldódott:)
 
balzolt007Dátum: Hétfő, 2011.Okt.17, 4:10 PM | Üzenet # 8
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Sheriff, nem nagyon csomagolom befele a módokat külön e4mod fájlba. Ennek 2 fő oka van:
1. Valami baja van a modinstaller-emnek, mert nem csomagolja be 100%-ra a dolgokat;
2. így fele annyit foglal, mint ha e4mod-ba raknám, tehát hamarabb ér véget a letöltés happy


 
popejDátum: Hétfő, 2011.Okt.17, 4:10 PM | Üzenet # 9
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
helló! gond van, letöltöttem a debrecen mod-ot és winrar fájlban van és hiába csomagolom ki nemtudom telepíteni az em4 modinstallerrel most mit tudok tenni? help ! köszönöm előre is
 
balzolt007Dátum: Vasárnap, 2012.Jan.29, 10:41 PM | Üzenet # 10
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
popej, kicsomagolod az archívumot és a kapott mappát berakod az Emergency4/Mods mappába. Nincs e4mod fájl, csak a RAR, mivel így negyed annyit foglal, tehát negyed annyi a letöltés ideje. cool1

 
ZoleekaDátum: Csütörtök, 2012.Már.01, 0:07 AM | Üzenet # 11
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok nekem az lenne a problémám,hogy a 6 vagy 7 küldetés után a mentős betegszállítók miután felveszik a sérültet a hordágyra nem szállnak be a mentőbe csak leguggolnak meg felállnak.Valakinél van e még esetleg ilyen probléma?Vagy a mod ban van a hiba?Egyébként nagyon jó a mod :)Tetszik:)szép munka
 
balzolt007Dátum: Péntek, 2012.Már.02, 9:54 PM | Üzenet # 12
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Zoleeka, próbáltad újratelepíteni? Az néha megoldja a gondokat doctor

 
ZsugorDátum: Szerda, 2012.Ápr.04, 1:53 PM | Üzenet # 13
Őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem ebben a témában,hogy a "Decon"-os kocsiba sikerült-e már valakinek fertőzött személyt beültetni? Esetlegesen a Decon-os tűzoltókat a saját kocsijukba vissza ültetni?Lehet én vagyok az idétlen,de valamiért nekem nem sikerül.A kommandósokkal nem tudom eldobatni a könnygáz gránátot és van amikor egyes épületekből sem hajlandóak ki jönni.A rendőrök nem tudják nálam felvenni a láthatósági mellényeket sem.
Természetesen ezek nem olyan nagy problémák és ettől még nagyon jó és látványos a játék,csak gondoltam megkérdezem, hátha másnak is vannak ilyen problémái és neki már sikerült ezeket megoldani.
 
balzolt007Dátum: Csütörtök, 2012.Ápr.05, 10:24 AM | Üzenet # 14
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Zsugor, a decon-os problémáról tudok, gyógyítás alatt áll doctor A gránáttal nem tapasztaltam problémát és a jól láthatósági mellénnyel sem. Megjegyzem, a mellény felvételéhez a járőrkocsira kell kattintani, miután kijelölted a parancsot, mellesleg nem minden kocsiban van mellény.

 
Menyus22Dátum: Szombat, 2012.Ápr.07, 2:48 PM | Üzenet # 15
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
sziasztok! Letöltöttem a modot, bemásoltam ahova kell, fel is ismeri a játék, de mégse azok a jármüvek vannak benne aminek a modba kéne lennie! Mi lehet a probléma??? deluxom van! Segitsetek, légyszives!! Előre is Köszi!!
 
balzolt007Dátum: Szombat, 2012.Ápr.07, 3:23 PM | Üzenet # 16
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Menyus22, Original vagy Deluxe alatt indítottad el a modot?

 
ZoleekaDátum: Szombat, 2012.Ápr.07, 3:24 PM | Üzenet # 17
Hadnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 2
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!!!Minden elismerésem a mod készítőknek,le a kalappal.A Debrecen mod nagyon ott van a szeren rengeteget játszom vele.Szuper remélem készítettek nemsokára valami jót.A Nyíregyháza mod hogy áll?Esetleg tudtok róla adni valami infót?Vagy azt nem ti készítitek?
 
balzolt007Dátum: Szombat, 2012.Ápr.07, 3:24 PM | Üzenet # 18
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Az ötletek, innovációk és a DEBRECEN MOD témákat összevontam lock

 
ZsugorDátum: Szerda, 2012.Ápr.18, 4:06 PM | Üzenet # 19
Őrnagy
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 13
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Állapot: Offline
balzolt007:Szia! Köszönöm a segítségedet! Feltelepítettem újból, de nekem ezek a hibák (mellény,rendőrök eszközei:fénygránát,terelő bója stb) megmaradnak, sajnos nem tudom, miért.Van még egy olyan problémám is, hogy a jobb oldali hídon van egy autó, amivel nem tudok mit kezdeni, sem elszállítani,sem "megjavítani" és vissza fordítani sem lehet, így mindig torlódás alakul ki mögötte, mert lezárja azt a sávot. Másnak is van ilyen problémája,vagy ez is csak nálam jelentkezett?
Ezenkívül nem tudsz véletlenül egy olyan címet, ahonnan az Orosháza,Budapest stb. mod leszedhető?Nekem nem nyitja meg a belinkelt oldalakat.Zömében vírus riasztás miatt.Válaszodat előre is nagyon szépen köszönöm!
 
balzolt007Dátum: Csütörtök, 2012.Ápr.19, 12:25 PM | Üzenet # 20
Ungvar mod készítője. Magyar szakos tanár
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 118
Kitüntetések: 6
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Zsugor, jó lenne egy kép, hogy melyik kocsi okozza a torlódást azon a hídon (Fraps-szal tudsz például ingame képeket készíteni). Az Orosháza mod saját oldalán kívül sajnos máshonnan nem lehet elérni. A Budapesthez is csak egy link él jelenleg: Budapest_mod_2.2b.rar

 
Fórum » DEBRECEN MOD » Az oldalhoz kapcsolódó témák » DEBRECEN MOD (DEBRECEN MOD)
Keresés:

Copyright NelsonSilve & balzolt007 © 2024